Urla Yaşam Kadrosu

Tugay Koralay – Kurum Müdürü

İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra 2018 yılında Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyeti sonrasında İzmir’de engelli ve geriatri alanında çalışmalar yaptı. 2019 yılında Darüşşafaka ailesine katılan ve Urla Rezidans’ta sosyal hizmet uzmanı olarak görev alan Tugay Koralay, 1 Şubat 2022 tarihinde Darüşşafaka Urla Yaşam Kurum Müdürlüğü görevine başladı.

Neval Erkmen – Urla Grup Koordinatörü

1980’de Ankara’da doğdu. İlköğretimini Ankara’da tamamlayan Erkmen, ortaokul ve lise öğrenimini İzmir’ de sürdürdü. 1997 yılında başladığı Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü‘nden 1999 yılında aynı üniversitenin Psikoloji Bölümü’ne yatay geçiş yaparak 2003 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldu. İlk mesleki çalışmasına geriatri alanında birim sorumlusu olarak başlayıp daha sonra uzun süre anaokulu işletmeciliği ve eğitim uzmanlığı yaptı. Erkmen, 2010 yılında Darüşşafaka ailesine katıldı.

Uzm. Dr. Hakkı KAN – Kurum Hekimi

1978 yılında Trabzon’da doğdu. K.T.Ü Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2003 yılında pratisyen hekim olarak Trabzon Akçaabat Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Daha sonra İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak 2009 yılında Aile Hekimi Uzmanı oldu. Mecburi hizmetini Artvin ilinde tamamladı. Çalıştığı kurum ve bölgelerde geriatrik hastalar konusunda oldukça deneyim kazanarak 2012 Haziran ayında Darüşşafaka Urla Yaşam’ da sorumlu hekim olarak göreve başladı. Evli ve bir çocuk sahibidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sevil Eray – Sorumlu Hemşire

1970’te Safranbolu’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Safranbolu’da tamamlayıp lise eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Koleji’nde tamamladı. Ankara İbni Sina Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahi Bölümü’nde 7 yıl, Ankara Üniversitesi Kalp Merkezi’nde 5 yıl görev yaptı.
Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden 2009 yılında lisans düzeyinde eğitimini tamamladı. 2009 yılında İzmir’e yerleşen Eray, Katip Çelebi Üniversitesi İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahi Bölümü’nde sorumlu hemşire olarak 2016 yılına kadar görev yaptı ve aynı yıl emekli oldu. 2017 – 2018 yıllarında Balçova Belediyesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nde hemşire olarak görev yapan Eray, 2018 yılından bu yana Urla Yaşam Özel Huzurevi ve Bakım Merkezi’nde çalışmaktadır.

Beliz Güneykaya – Tanıtım Görevlisi

1982’de İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İktisat Bölümü’nde eğitimine devam etti. İş yaşamına 2000 yılında Halkla İlişkiler asistanlığı ile başladı. Daha sonra yerel bir TV kanalında ve özel bir dershanede asistanlık görevlerinde bulundu. Ardından özel bir şirketler gurubunda 8 yıl süreyle Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve yöneticilik yaptı. Darüşşafaka ailesine 2012 yılı Eylül ayında katılan Beliz Güneykaya, evli ve bir çocuk annesidir.