Urla Yaşam Kadrosu

 

Burak UluaydınBurak ULUAYDIN – İktisadi İşletme Genel Müdürü

3 Haziran 1980’de İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra 2003 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Mezuniyeti sonrasında İzmir ve İstanbul’da özürlü ve geriatri alanında çalışmalar yaptı. 2006 yılında Darüşşafaka ailesine katılan ve 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren İktisadi İşletme Genel Müdürü görevinde bulunan Burak Uluaydın, daha önce Yakacık Rezidans ve Maltepe Rezidans Kurum Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

Neval YILDIZNeval YILDIZ – Kurum Müdürü

10 Ekim 1980’de Ankara’da doğdu. İlk öğrenimini Ankara’da tamamlayan YILDIZ, ortaokul ve lise öğrenimini İzmir’de sürdürdü. 1997 yılında kazandığı Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden 1999 yılında aynı üniversitenin Psikoloji Bölümü’ne yatay geçiş yaparak, 2003 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldu. İlk mesleki çalışmasına geriatri alanında birim sorumlusu olarak başlayıp daha sonra uzun süre anaokulu işletmeciliği ve eğitim uzmanlığı yaptı. 2010 yılı Ekim Ayı’nda Darüşşafaka ailesine katılan, evli ve 1 çocuk annesi olan Neval YILDIZ, 2012 Mart ayından itibaren Urla Yaşam Kurum Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Hakkı KANUzm. Dr. Hakkı KAN – Kurum Hekimi

1978 yılında Trabzon’da doğdu. K.T.Ü Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2003 yılında pratisyen hekim olarak Trabzon Akçaabat Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Daha sonra İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak 2009 yılında Aile Hekimi Uzmanı oldu. Mecburi hizmetini Artvin ilinde tamamladı. Çalıştığı kurum ve bölgelerde geriatrik hastalar konusunda oldukça deneyim kazanarak 2012 Haziran ayında Darüşşafaka Urla Yaşam’ da sorumlu hekim olarak göreve başladı. Evli ve bir çocuk sahibidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Çiğdem YILDIRIM GÜNDOĞANÇiğdem YILDIRIM GÜNDOĞAN – Mali ve İdari İşler Uzmanı

1976 yılında Adana’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimi ile liseyi Adana’da tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi İdari Birimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı ve aynı fakülteden mezun oldu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajını kazanıp 3 yıllık süren staj eğitimini 04 Mayıs 2012 tarihi itibarıyla tamamladı. 2001 yılında başlayan iş hayatında, özel şirketlerde genel muhasebe departmanlarında Muhasebe Sorumlusu olarak çalıştı. Nisan 2012’den itibaren Darüşşafaka Cemiyeti Urla Yaşam’da Mali ve İdari İşler Uzmanı olarak çalışmaktadır.

İpek ACARİpek ACAR- İdari İşler Sorumlusu

28 Mart 1982 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde eğitimine devam etti. 1999 yılında Urla Belediyesi Muhasebe ve Mali İşler Birimi’nde göreve başladı. 2006 yılında Darüşşafaka Urla Rezidans’ta kurum sekreteri olarak başladığı görevine, Haziran 2011 itibarıyla Urla Rezidans idari işler sorumlusu olarak devam etti. 05 ağustos 2014 tarihinden itibaren Urla Yaşam idari işler sorumlusu olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Beliz GÜNEYKAYABeliz GÜNEYKAYA – Tanıtım Görevlisi

1982’de İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İktisat Bölümü’nde eğitimine devam etti. İş yaşamına 2000 yılında Halkla İlişkiler asistanlığı ile başladı. Daha sonra yerel bir TV kanalında ve özel bir dershanede asistanlık görevlerinde bulundu. Ardından özel bir şirketler gurubunda 8 yıl süreyle Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve yöneticilik yaptı. Darüşşafaka ailesine 2012 yılı Eylül ayında katılan Beliz Güneykaya, evli ve bir çocuk annesidir.